O Heyce słów kilka

Rejsy dla poszukiwaczy przygód i dobrej zabawy. Na naszym jachcie nie jesteś pasażerem, jesteś członkiem załogi.
Kapitanem jachtu jest Andrzej Niemirski aktor teatralny i serialowy. Andrzej i jego żona Urszula mają ponad 20 letnie doświadczenie żeglarskie.

Kapitan chętnie zabawia gości anegdotami i żartami, na życzenie podaruje swoje zdjęcie z autografem z serialu 13Posterunek, gdzie wcielał się w rolę Inspektora Kota.
Urszula pomoże gościom w każdej sprawie, poczęstuje kawą lub herbatą.

Na pokładzie

Heyka to jacht motorowy Bayliner 2750 Cierra, Typ Crusier. Wyprodukowany w 1986 przez firmę Bayliner w USA w legendarnej stoczni Chaparral o długości 9m i szerokości 3m. Bayliner 2750 Crusier należy do typu łodzi mieszkalnych. Jego przestronne i praktyczne wnętrze pozwala na długie rejsy w domowych warunkach. Jach jest kompleksowo odrestaurowany z zachowaniem kolorów oryginału. We wnętrzu dominuje piękna drewniana zabudowa kuchenna oraz urocze drewniane składane drzwi i ramy okien.

W czasach świetności jacht Bayliner 2750 był niezwykle luksusową łodzią. Posiada zewnętrzny system nagłośnienia, dzięki któremu pływanie w rytm muzyki jest jeszcze przyjemniejsze. Szeroki pokład Heyki zaprasza na słoneczne kąpiele. Heyka jest prawdopodobnie jedynym egzemplarzem Bayliner 2750 na Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Heyka jako jacht morski wyposażona jest we wszystko co niezbędne aby przetrwać na niej luksusowo przez kilka dni. Wygodny pokład słoneczny, schowki na napoje chłodzące, miejsce na mały ponton lub dmuchanego flaminga. Do tego dochodzi łazienka z WC i niewielka kuchnia.

Goście mogą zabrać własny prowiant i napoje. Jacht wyposażony jest w system nagłaśniający, dzięki czemu można korzystać z własnej muzyki na nośnikach CD lub Spotify. Niezbędne na pokładzie są dobry humor, i podziw dla Mazur. Zabranie słonecznej pogody jest wskazane, ale nie niezbędne dla powodzenia wyprawy. Gwarancję udanej zabawy dajemy w pakiecie gratis!

1. W rejsie mogą uczestniczyć maksymalnie 4 osoby dorosłe i 2 dzieci do 12 roku życia. Młodzież od 13 roku życia liczona jest jako osoby dorosłe.
2. Goście opłacają koszty rejsu zawarte w wybranym pakiecie. Koszty rejsu są ustalane w zależności od wybranego pakietu lub indywidualnych ustaleń.
3. Każda dodatkowa godzina rejsu na życzenie gości jest płatna od momentu jej rozpoczęcia. Skrócenie rejsu na życzenie gości, nie skutkuje zwrotem pieniędzy.
4. Goście zabierają obuwie na zmianę, klapki lub inna na miękkiej podeszwie.
5. Rodzice mają obowiązek opieki nad swoimi dziećmi przebywającymi na pokładzie. Dzieci mają obowiązek noszenia kapoka.
6. Załoga jachtu nie wpuszcza na pokład osób nietrzeźwych.
7. Goście muszą się podporządkować poleceniom załogi dotyczącym kwestii bezpieczeństwa.
8. Korzystający z toalety morskiej zobowiązują się do wrzucania zużytego papieru toaletowego do specjalnego pojemnika a nie do toalety.
9. Goście pokrywają koszty wyrządzonych przez siebie lub dzieci szkód.
10. Podczas rejsu obowiązują zasady sanitarne związane z COVID 19, dezynfekcja dłoni przed wejściem na pokład.